Nr katalogowy: 265

Witold FLORKIEWICZ (1874 - 1940)

Nr katalogowy: 265

Cietrzew o zmierzchu, 1912

olej, płótno, 50 x 79 cm; sygn. l. d.: WFlorkiewicz 912