Nr katalogowy: 229

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 229

Anioł pocieszyciel, 1922

olej, tektura, 49 x 68 cm; sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1922