Nr katalogowy: 241

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1950)

Nr katalogowy: 241

Pejzaż zimowy z Dunajcem

olej, tektura, 29 x 55 cm; sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ