Nr katalogowy: 243

Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)

Nr katalogowy: 243

Kościół Panny Marii [w Krakowie], 1934

olej, płótno, 80 x 62 cm; sygn. p. d.: jhrynkowski / 934.