Nr katalogowy: 264

Adolf KAUFMANN vel J. ROLLIN (1848-1916)

Nr katalogowy: 264

Pejzaż z rzeką i sztafażem

olej, płótno, 80 x 120 cm; sygn. p. d.: J. Rollin