Nr katalogowy: 249

Pierre-Auguste RENOIR (1841 - 1919)

Nr katalogowy: 249

Pejzaż z okolic Cagnes-sur-mer, po 1907

olej, płótno, 19 x 24 cm; sygn. l. d.: R