Anna WALLEK-WALEWSKA (1892 - 1977)

402
Głowa dziewczynki gips, wys. 41 cm; sygn. na boku cokołu: A. Walewska
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Sigismund WERNEKINCK (1872 - 1921)

403
Sowa brązowo-zielony, ciemny alabaster, w partii oczu kamień żółty i czarny; wys. 38 cm; sygn.: Wernekink
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Konstanty LASZCZKA (1865 - 1956)

404
Popiersie kobiety, 1953 terakota lakierowana, wys. 59 cm; sygn. na plechach: K. Laszczka 1953
Cena wywoławcza. 8 500 zł

MÜLLER - GREFELD (XX w.)

405
Praca brąz patynowany, marmur czarny żyłkowany, zielono seledynowy, sygn. z tyłu na podstawie
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Emile HERBERT (1828 - 1893)

406
Thetis brąz patynowany, wys. 38 cm; sygn. na podstawie, z boku: EMILE. HEBERT, od frontu napis: THETIS.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Eduard DROUOT (1859 - 1945)

407
Zefir brąz patynowany, wys. 71 cm; sygn. na podstawie: Drouot, od frontu na podstawie tabliczka z napisem: ZEPHYR.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

408
Amor i mała dziewczynka brąz patynowany, wys. 41 cm. Francja?, Niemcy?, 4. ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 400 zł

409
Projekt pomnika Stanisława Moniuszki stop metali, wys. 40 cm; na froncie cokołu napis: Stanisław MONIUSZKO
Cena wywoławcza. 12 700 zł

F. A. NAUMANN (XX w.)

410
Para głów dziecięcych, 1936 brąz patynowany, wys. 31 cm; sygn. od tyłu, na krawędzi szyi chłopca: F. A. NAUMANN 1936
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Wacław SZYMANOWSKI (1859 - 1930)

411
Król Olch brąz patynowany, wys. 42 cm, dł. 77 cm; Na odwrocie wyryty napis: SZYMANOWSKI IV
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865 - 1910)

412
Diana brąz patynowany, podstawa z wielobarwnego marmuru, wys. 34 cm; sygn. na podstawie: P. Kowalczewski
Cena wywoławcza. 7 600 zł

413
Św. Jan Ewangelista drewno lipowe, polichromowane, wys. 62 cm. Polska, 2. ćw. XVII w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

414
Święty biskup drewno lipowe, polichromowane, wys. 71 cm. Śląsk ok. 1710-30 lub Wielkopolska ok. 1720-50.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

415
Chrystus Zmartwychwstały drewno lipowe, polichromowane, wys. 66 cm. Małopolska, ok. 1520-50.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

416
Św. Jakub Apostoł drewno lipowe, polichromowane, wys. 94 cm. Małopolska lub Ruś Koronna (?), pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

417
Św. Bartłomiej drewno lipowe, wys. 87 cm; Małopolska lub Wielkopolska, 2 poł. XVI w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

501
Wazon szkło opalizujące; Czechy, XX w
Cena wywoławcza. 1 300 zł

502
Przycisk do papieru Francja, w typie St. Louis, Baccarat, l. 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

503
Wazon szklany sygn.: Lalique France (ryte) Francja, Lalique, 4. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

504
Patera Czechy, Wilhelm Kralik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

505
Wazon w typie Loetz Czechy, Wilhelm Kralik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

506
Karafka z kieliszkami w type art deco Czechy, Karlove Vary, wytwórnia Karla Mosera, po poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

507
Wazon art deco Francja, nieokreślona wytwórnia, l. 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

508
Wazonik, Moser Czechy, Karlove Vary, wytwórnia Karla Mosera, 2. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

509
Papuga ara Czechy, Duchcov, Duxer Porzellanmanufaktur AG (Royal Dux), okres powojenny
Cena wywoławcza. 1 600 zł

510
Mężczyzna grający w bule Austria lub Czechy, Doubi - Eichwald?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

511
Lampa z postacią siedzącej dziewczyny Polska, Ćmielów, okres powojenny, model Józefa Szewczyka z 1937 roku
Cena wywoławcza. 800 zł

512
Wazon secesyjny z dekoracją kwiatową Nieokreślona manufaktura środkowoeuropejska (Austro - Węgry?, Niemcy?), XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

513
Zespół serwisowy Maria z dekoracją kwiatową, (dla 10 osób); Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala, okres międzywojenny (koniec lat 20.)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

514
Zespół trzech wazonów dekoracyjnych, z miniaturami dworskimi w typie Watteau i miniaturami pejzażowymi; Sevres(?), Paryż Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 100 000 zł

515
Filiżanka z portretem cesarzowej Augusty i reliefami z przedstawieniem Herkulesa Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), lata 1847-1870
Cena wywoławcza. 3 200 zł

516
Zespół 6 talerzy Francja, Limoges, wytwórnia La Porcelaine Theodore Haviland, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

517
Beczułka na wino Łużyce- Śląsk, Muskau, XVII/XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

518
Kufel z apostołami - Apostelkrug Niemcy, Kreussen, 2. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

601
Relikwiarz monstrancjowy neogotycki Warszawa, Norblin i Ska, po 1896 - przed 1915
Cena wywoławcza. 1 900 zł

602
Patera Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), lata 20.-40. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

603
Taca Warszawa, Br. Buch (Tow. Aukcyjne Norblin, Br. Buch i T. Werner), po 1896 - przed 1915
Cena wywoławcza. 2 600 zł

604
Waza do ponczu z 6 szklaneczkami art deco; Austria, Berndorfer Metallwaarenfabrik Arthur Krupp (zał. 1843), lata 30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

605
Taca Warszawa, firma Frageta (Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych), po 1915 - przed 1939
Cena wywoławcza. 4 000 zł

606
Para świeczników Warszawa, złotnik Mojżesz Princenthal, 1908-15
Cena wywoławcza. 6 300 zł

607
Komplet do herbaty neorokokowy Hanau, firma J. D. Schleissner und Söhne (zał. 1817), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

608
Naczynie do polewania rąk Norwegia?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

609
Cukiernica Paryż, Francois Nicoud (spadk. Maison Lavalée), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

610
Piórnik palestrancki z kałamarzem Europa Wsch., Rosja?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

611
Nóż do papieru srebro pr. 84, dł. 35,7 cm, waga 261 g. Moskwa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

612
Patera Brema, Bremer Silberwarenfabrik (czynna 1901-1981), 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

613
Komplet sztućców na 6 osób (24 sztuki) Kraków, monogram złotnika AK, lata 1922-1939
Cena wywoławcza. 2 400 zł

614
Cukiernica lub pojemnik na herbatę srebro próby 84; waga 383 g. Moskwa, 1899-1908
Cena wywoławcza. 3 800 zł