Nr katalogowy: 261

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 261

Portret mężczyzny - Sybirak, ok. 1895

olej, tektura, 22,5 x 16,2 cm; sygn. p. d.: L. Wyczółkowski