Nr katalogowy: 401

Gustavo OBIOLS DELGADO (ur. 1858 ?)

Nr katalogowy: 401

Andromeda

biały marmur i złocony stop metali, wys. 25 cm, szer 20 cm. sygn. na skale: G. Obiols