Nr katalogowy: 262

Olga BOZNAŃSKA (1865 - 1940)

Nr katalogowy: 262

Portret kobiecy, ok. 1882

olej, płótno naklejone na tekturę; 28,5 x 22,5 cm; sygn. u góry: Olga Boznańska (pędzlem)