Nr katalogowy: 263

Stanisław ŻUKOWSKI (1873 - 1944)

Nr katalogowy: 263

Połów ryb na oścień na wylewie wiosennym

w Rosji; olej, płótno, 61 x 95 cm (obcięty u dołu);