Josef VETROVSKY (1897-1944)
Nr katalogowy101
Akt kobiecy - portret
fotografia czarno-biała, brom, papier, 32 x 23,5 cm;
sygn. suchą pieczęcią p. d.
sygn. suchą pieczęcią p. d.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Włodzimierz PUCHALSKI (1909-1979)
Nr katalogowy103
Zestaw ośmiu fotografii o tematyce huculskiej
fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny,
format zróżnicowany;
format zróżnicowany;
Cena wywoławcza.
4 300 zł
Bronisław KOPCZYŃSKI (1882-1964)
Nr katalogowy105
Dawna Warszawa - Zamek Królewski
litografia, papier, 37 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: znak artysty (na płycie),
Cena wywoławcza.
500 zł
Franciszek HANFSTAENGLE
Nr katalogowy108
Pochód na Sybir
wg Artur GROTTGER (1837-1867)
litografia, papier, 51 x 68 cm (arkusz);
Cena wywoławcza.
800 zł
Edmund WINKLER (1884-1978)
Nr katalogowy110
Gdańsk - Ratusz
akwaforta, papier, 23,5 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: Ed. WINKLER (ołówkiem pod obrazem)
Cena wywoławcza.
600 zł
Anna BILIŃSKA BOHDANOWICZ (1857-1893)
Nr katalogowy114
Ruiny zamku w Lichtensteinie, 1882
ołówek, papier, 9,5 x 13,6 cm (w świetle oprawy);
napis autorski p. d.
napis autorski p. d.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)
Nr katalogowy201
Motyw z południa Europy, ok. 1920
akwarela, papier, 22 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Augustynowicz
sygn. l. d.: Augustynowicz
Cena wywoławcza.
1 900 zł
E. STRUVE, XX w.
Nr katalogowy203
Łodzie rybackie, 1927
akwarela, papier, 28,5 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: E. Struve / 1927
sygn. l. d.: E. Struve / 1927
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)
Nr katalogowy205
Akt we wnętrzu
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier , 36,5 x 50,5 cm;
papier , 36,5 x 50,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Henryk ZAREMBA (XX w.)
Nr katalogowy207
Brzuchowice, 1933
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
42,5 x 43 cm;
42,5 x 43 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Egon WALLBURG (1911-?)
Nr katalogowy212
Wesele krakowskie [Wiejskie wesele],1940
akwarela, papier, 45,5 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WALLBURG EGON/ 940
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Vlastislav HOFMAN (1884-1964)
Nr katalogowy216
Pejzaż nadwodny, 1936
olej, tektura, 25,4 x 30 cm;
sygn. l. d.: V Hofman
sygn. l. d.: V Hofman
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy221
Odpoczynek myśliwych, 1976
olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. l. d.: Tadeusz Kokoietek-76
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)
Nr katalogowy225
Wyjazd sań, ok. 1930
olej, tektura, 27 x 50 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy229
Szarża pod Kiernozią
olej, płótno, 70,5 x 102 cm
Cena wywoławcza.
12 000 zł