Nr katalogowy: 217

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 217

Kaczeńce, ok. 1935

olej, płótno naklejone na tekturę, 39,5 x 59,5 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI