Nr katalogowy: 224

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 224

Napoleon ze sztabem przekracza most,1927

olej, płótno, 95,5 x 141 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1927.