Nr katalogowy: 210

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 210

Pejzaż, 1913

akwarela, ppaier, 23 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: p. Karolowi/ LWyczół/ 1913.