Nr katalogowy: 231

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 231

Widok ze stodoły, ok. 1960

olej, płótno naklejone na tekturę, 50 x 64 cm;
sygn. l. d.: aneri