Nr katalogowy: 110

Edmund WINKLER (1884-1978)

Nr katalogowy: 110

Gdańsk - Ratusz

akwaforta, papier, 23,5 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: Ed. WINKLER (ołówkiem pod obrazem)