Nr katalogowy: 218

Mieczysław ORACKI SERWIN (1912-1977)

Nr katalogowy: 218

Wenecja, ok. 1930

olej, karton, 20 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Oracki - Serwin