Nr katalogowy: 225

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 225

Wyjazd sań, ok. 1930

olej, tektura, 27 x 50 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski