Nr katalogowy: 213

Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1887-1952)

Nr katalogowy: 213

Zachód słońca, 1940

akwarela, gwasz, papier, 25 x 30 cm;
sygn. p. d.: S Jaxa (słabo czytelne)/ 1940