Nr katalogowy: 230

Carl August H. OESTERLEY (1839-1930)

Nr katalogowy: 230

Pejzaż z Romsdalshornet nad rzeką Rauma

olej, sklejka, 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: C. OESTERLEY Jn.
ok. 1920