Nr katalogowy: 212

Egon WALLBURG (1911-?)

Nr katalogowy: 212

Wesele krakowskie [Wiejskie wesele],1940

akwarela, papier, 45,5 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WALLBURG EGON/ 940