Nr katalogowy: 105

Bronisław KOPCZYŃSKI (1882-1964)

Nr katalogowy: 105

Dawna Warszawa - Zamek Królewski

litografia, papier, 37 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: znak artysty (na płycie),