Nr katalogowy: 219

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 219

Pejzaż zimowy z Poronina, ok. 1920

olej, płótno, 70 x 80 cm
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz/ Poronin;