Wilhelm Carl RAÜBER (1849-1926)

232
Zachód słońca nad doliną, 1897 olej, deska, 17,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: WR 97
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Iwan TRUSZ (1869 - 1940)

233
Nokturn olej, tektura; 33,3 x 39,8 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

234
Pejzaż olej, sklejka, 21,5 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: Iwan Trusz
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

235
Noc św. Andrzeja - Wróżbita, 1867 olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm;
sygn. p. d.: H. Siemiradzki / 1867
Cena wywoławcza. 590 000 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)

236
Miasto olej, tektura, 54 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: JHrynkowski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Waldemar FLAIG (1892-1932)

237
Jezioro Bodeńskie, ok. 1920 olej, tektura, 34 x 44 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: Flaig
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

238
Pejzaż, 1931 olej, tektura, 22,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Borysowski 931
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

239
Wnętrze kościoła olej, płótno, 68 x 96,5 cm;
sygn. l. d.: St. Kamocki
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Adam KOSSOWSKI (1905 - 1986)

240
Kwiaty z gazetą, 1928 olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. g.: A. Kossowski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

241
Jabłka i róże, ok 1968 olej, tektura, 50 x 35 cm;
sygn. z prawej: aneri
Cena wywoławcza. 8 300 zł

S. SMITH, XIX/XX

242
La Donna Bruna, ok. 1890 olej, płótno, 33 x 31 cm;
sygn. l.d.: S Smith
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

243
Wnętrze dworku, ok. 1930 olej, tektura, 46 x 35 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

244
Maki, ok. 1940 olej, tektura, 34,5 x 50 cm;
sygn. z lewej: a. Karpiński
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Franciszek MOLLO (1897 -?)

245
Kwitnacy ogród olej, tektura, 47,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Franciszek Mollo
Cena wywoławcza. 15 000 zł

246
Żółte róże we wnętrzu olej, tektura, 35 x 100 cm;
sygn. p.d.: aKarpiński
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Adolf MILICH (1884-1964)

247
Martwa natura z owocami, 1931 olej, płótno dublowane, 54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Milich
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)

248
Akt, ok. 1932 olej, płótno, 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Józef Krzyżański
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Ludwik STASIAK (1858-1924)

249
Alchemik - portret własny olej, tektura, 46 x 58 cm;
sygn. l. g.: Ludwik Stasiak
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Józef PUACZ (1863-1927)

250
Portret damy w kapeluszu z woalką, 1889 olej, płótno dublowane, 53,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: J. Puacz/ Monachium
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

251
Pogrzeb kreta, 1958 olej, tektura, 36,5 x 62 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman 1958
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

252
Ojcze nasz, któryś jest w niebiesiech - część tryptyku „Ojcze nasz”
olej, tektura, 49 x 36 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

253
Starość i młodość olej, tektura, 34,5 x 50,5 cm;
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Wlastmil HOFMAN (1881-1970)

254
Scena alegoryczna, 1914 olej, tektura, 63 x 78,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 39 000 zł

255
Portret dziewczyny, ok. 1925 olej, płótno, 64 x 48 cm;
sygn. p. g.: WW
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

256
Róże w wazonie olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: a.Karpiński
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

257
Martwa natura, 1962? olej, płótno, 54 x 82,5 cm;
Na odwrocie napis autorski? 40/ 62
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

258
Róże w wazonie i porcelanowy talerzyk olej, tektura, 34 x 48 cm;
sygn. z lewej: a. Karpiński.
ok. 1946
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1930)

259
Maki w glinianym wazonie olej, płótno, 53 x 41;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Anna BILIŃSKA-BOHDANOWICZ (1857 - 1893)

260
Łąka z pasącym się bydłem olej, płótno, 26 x 33,5 cm;
na odwrocie napisy tuszem p. g.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Grzegorz MENDOLY (?-1943)

261
Chłopczyk w marynarskim ubranku - Portret Stefka B.
olej, płótno, 60 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

262
Cyganka z kwiatami olej, płótno. 69 x 80 cm;
sygn. l. d.: Maurycy Trębacz
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

263
Uliczna handlarka olej, płótno, 71,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: Maurycy Trębacz
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

264
Wiejski skrzypek, 1912 olej, płótno naklejone na tekturę, 37 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Aleksander DROBIK (1890-1968)

265
Pejzaż beskidzki olej, płótno, 90,5 x 108,5 cm;
sygn. p. d.: A. DROBIK
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan KUŚMIDROWICZ (XIX/XX w.)

266
Las siewierski, ok. 1915 olej, karton, 35 x 52 cm,
sygn. p. d.: Jan Kuśmidrowicz
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Tadeusz POPIEL (1863-1913)

267
Pastuszek na łące olej, płótno, 50 x 96 cm;
sygn. p. d.: T. Popiel Tołszczów
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Stefan JUST (1905-1977)

268
Pejzaż, ok. 1935 olej, płótno, 83,5 x 101,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

269
Portret damy, 1891 olej, płótno, 116 x 89,5 cm;
napis autorski i sygnowanie p. d.
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Wojciech STATTLER (1800-1875)

270
Para portretów - małżonków Bochenków olej, deska, 51,7 x 38 cm.
Obraz pozostający w posiadaniu rodziny
i spadkobierców portretowanych do chwili obecnej.
Cena wywoławcza. 93 000 zł

Malarz nieokreślony, włoski, XVIII w.

271
Toaleta Wenus olej, płótno dublowane, 38 x 32 cm;
na odwrocie nalepka z ok 1900 r,
z antykwariatu J. Rorke & Sons, Londyn;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Malarz nieokreślony, 1 poł. XIX w.

272
Portret kobiety olej, płótno dublowane, 83,5 x 65,5 cm
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Alojzy REJCHAN (1807-1860)

273
Melancholia olej, płótno dublowane, 48 x 66 cm;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Franciszek Ksawery LAMPI (1782 -1852)

274
Portret dziewczynki z lalką olej, płótno, 96,5 x 73 cm;
Obraz przedstawia małą Jadwigę
z Wóycickich Falęcką
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

275
Złote jabłka Hesperyd olej, płótno, 189 x 132 cm
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841-1905)

276
Matka Boska Królowa Polski, 1895 olej, płótno, 55 x 37 cm;
sygn. l. d.: Mal Walery Eliasz/ Radzikowski
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Malarz nieokreślony, Caravaggionista, XVII w.

277
Wieczerza w Emaus olej, płótno dublowane, 119,5 x 154 cm;
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Aleksander ŻURAKOWSKI (1872 - 1978)

401
Stanisław Wyspiański, 1969 gips, wys. 70 cm; sygn. A. Żurakowski / 1969;
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Stanisław HORNO-POŁAWSKI (1902-1997)

402
Matka Boska z małym Jezusem - Madonna Obozowa, 1938
gips barwiony na zielono, wys. 30 cm;
Cena wywoławcza. 9 300 zł