Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)
Nr katalogowy236
Miasto
olej, tektura, 54 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: JHrynkowski
sygn. l. d.: JHrynkowski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Adam KOSSOWSKI (1905 - 1986)
Nr katalogowy240
Kwiaty z gazetą, 1928
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. g.: A. Kossowski
sygn. p. g.: A. Kossowski
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Nr katalogowy244
Maki, ok. 1940
olej, tektura, 34,5 x 50 cm;
sygn. z lewej: a. Karpiński
sygn. z lewej: a. Karpiński
Cena wywoławcza.
10 500 zł
Adolf MILICH (1884-1964)
Nr katalogowy247
Martwa natura z owocami, 1931
olej, płótno dublowane, 54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Milich
sygn. l. d.: Milich
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Ludwik STASIAK (1858-1924)
Nr katalogowy249
Alchemik - portret własny
olej, tektura, 46 x 58 cm;
sygn. l. g.: Ludwik Stasiak
sygn. l. g.: Ludwik Stasiak
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy256
Róże w wazonie
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: a.Karpiński
sygn. l. d.: a.Karpiński
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy264
Wiejski skrzypek, 1912
olej, płótno naklejone na tekturę, 37 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912
sygn. p. d.: A. Setkowicz 912
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Malarz nieokreślony, włoski, XVIII w.
Nr katalogowy271
Toaleta Wenus
olej, płótno dublowane, 38 x 32 cm;
na odwrocie nalepka z ok 1900 r,
z antykwariatu J. Rorke & Sons, Londyn;
Cena wywoławcza.
14 000 zł