Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Lot No.310
Bez tytułu, 1973
tusz, piórko, papier podklejony w narożach na karton; 29,5 x 21 cm;
sygn. i dat. p. g.: 7.10.73. [piórem] / E. Markowski [ołówkiem].
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
3 800 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)
Lot No.317
Self - portrait, 2010
olej, płótno; 110 x 80 cm;
na odwrocie sygnowany i opisany: Ziemowit Kmieć / "Self - portrait" / olej, płótno; 110 x 90 / 2010.
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
7 500 zł
Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)
Lot No.327
Improvisus # 87, 2019
akryl, płótno; 30 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2019 / [monogram artysty] / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / # 87 / 30 x 60 / AKRYL, PŁÓTNO (flamastrem).
estymacja: 3 000 - 4 500 zł
estymacja: 3 000 - 4 500 zł
2 000 zł
Juliusz NARZYŃSKI (1934 - 2020)
Lot No.328
Bez tytułu, 1969
olej, płótno; 95 x 67 cm
sygn. p. d.: 69J.Narzyński
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: 69J.Narzyński
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
4 500 zł
Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)
Lot No.349
Ogród botaniczny - nowa palmiarnia
olej, płótno; 108 x 140 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski;
estymacja: 3 300 - 3 600 zł
sygn. p. d.: TŁakomski;
estymacja: 3 300 - 3 600 zł