Lot No.: 302

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Lot No.: 302

Czerwony, 1976

olej, płótno; 80 x 62,6 cm;
opisany na odwrocie: Jacek Sienicki / ol. pł 1976. / czerwony (podkreślone) [flamastrem].
estymacja: 51 000 - 61 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)