Lot No.: 340

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Lot No.: 340

Z cyklu: Judaica, 1989

olej, technika własna, płyta pilśniowa; 65 x 69 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR 89.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł