Lot No.: 338

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Lot No.: 338

Akt kobiety, 1963

olej, płótno; 94 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Krzyształowski S. 963.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł