Henryk WÓJCIK(1920 - 2009)
Lot No.351
Egzotyka Sulejowa, 1955
olej, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: HenWójcik 55;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
J. GŁOWACKI, 2 poł. XX w.
Lot No.353
Kompozycja, 1992
olej, płótno naklejone na tekturę; 17 x 27 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat.: p. d.: 92 / J. GŁOWACKI.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Juliusz JONIAK (1925-2021)
Lot No.355
Casis 15, 2015
olej, płótno; 92 x 73 cm
sygn. p. d.: Joniak'15
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
sygn. p. d.: Joniak'15
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)
Lot No.357
Nad Morzem Śródziemnym III, 2010
olej, płótno; 65 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis-J / 10;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Lot No.359
Ulice Paryża,1937
olej, płótno; 58 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Paris / 37. L.N.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Ewa SKAPER (ur.1954)
Lot No.361
Tańcz Dorotko, 2009
tempera jajowa, olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: SKAPER;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
sygn. p. d.: SKAPER;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Robert WĘGLARZ (ur. 1968)
Lot No.363
Bez tytułu, 2023
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole);
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
3 500 zł
Edward HARTWIG (1909-2003)
Lot No.366
Ewa Demarczyk
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; 56 x 44 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie pieczątka autorska; na odwrocie oprawy opisany: EWA DEMARCZYK
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
4 500 zł
Bronisław LINKE (1906-1962)
Lot No.371
Można i na tym zarobić, 1955
tusz lawowany, pędzel, papier; 35,5 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: BWLinke 1955;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
6 500 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Lot No.374
Trzy Gracje
piórko, tusz, tusz lawowany, papier; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. OPAŁKA (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
estymacja: 3 500 - 5 000 zł
4 000 zł
Marian (Marzyn) KONARSKI (1909-1998)
Lot No.378
Pejzaż, 1996
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat.: l. d.: Marian Konarski / 1996;
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
Jacek YERKA (ur. 1952)
Lot No.380
Ogrody oligoceńskie
inkografia, papier; 19 x 20 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana p. d.: YERKA92 (w kompozycji, drukiem);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Andrzej PODKAŃSKI (ur. 1952)
Lot No.383
Pejzaż z murem, 1982
technika mieszana, karton; 40 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: "PEJZAŻ Z MUREM" TECHNIKA MIESZANA - A.PODKAŃSKI 82 r. (ołówkiem).
estymacja: 500 - 600 zł
estymacja: 500 - 600 zł
400 zł
Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Lot No.389
Uniesiona, 1982
gwasz, pisak, technika własna, papier; 20 x 28 cm
sygn. i dat. l. d.: LEVKOTVICZ 82.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Lot No.390
Szkice postaci II
akwarela, piórko, technika mieszana, papier; 13 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. LEVKOVITCH (pisakiem).
estymacja: 900 - 1 100 zł
estymacja: 900 - 1 100 zł
800 zł
Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Lot No.391
Chaos w rodzinie, 1990
gwasz, technika własna, papier; 18 x 12,5;
sygn. p. d. LEVKOVITCH 90 (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 100 zł
estymacja: 900 - 1 100 zł
Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Lot No.392
Szkice postaci, 1985
ołówek, długopis, akwarela, papier; 12 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. LEVKOVITCH 85' (ołówkiem).
estymacja: 600 - 800 zł
estymacja: 600 - 800 zł
600 zł
Andrzej KALINA (ur. 1952)
Lot No.393
Z cyklu: Mówię, więc jestem VI, 1989
mieszana technika graficzna (akwaforta, akwatinta, monotypia), podmalowana, papier;
44 x 35 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 500 - 600 zł
44 x 35 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 500 - 600 zł
Katarzyna JANUSZKO, XXI w.
Lot No.395
Red with Silver
technika autorska, tektura; 56 x 52 cm
sygn. p. d.: [podpis artystki].
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
estymacja: 1 700 - 2 000 zł