Lot No.: 343

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Lot No.: 343

Wiśnicz

olej, płótno; 57,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł