Lot No.: 344

Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)

Lot No.: 344

Nad rzeką

olej, płótno; 60 x 75 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł