Lot No.: 330

Nastazja STANISZEWSKA (ur. 1996)

Lot No.: 330

In lumine solis, 2022

olej, płótno; 100 x 80 cm
sygn. p. d.: Nastazja Staniszewska 15.07.2022
estymacja: 11 000 - 12 000 zł