Lot No.: 349

Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)

Lot No.: 349

Ogród botaniczny - nowa palmiarnia

olej, płótno; 108 x 140 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski;
estymacja: 3 300 - 3 600 zł