Richard ANUSZKIEWICZ (1930-2020)

Lot No.
399
Bez tytułu, 1968 serigrafia, papier; 34,5 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Anuszkiewicz 1968 (ołówkiem); l. d.: 104 / 150 (ołówkiem).
estymacja: 3 600 - 4 300 zł

Andrzej FURMANIAK

Lot No.
400
Żądza pieniądza - Money, Money grafika komputerowa, płótno; 260 x 85 cm.
estymacja: 7 000 - 8 400 zł

Andrzej FURMANIAK

Lot No.
401
Śniadanie u Tiffaniego grafika komputerowa, płótno; 260 x 80 cm.
Załączony certyfikat.
estymacja: 7 000 - 8 400 zł

Andrzej MLECZKO (ur. 1949)

Lot No.
402
Rysunek satyryczny [Wodospad] tusz, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: MLECZKO.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Lot No.
403
A może kieliszeczek? tusz, papier; 29 x 20 cm;
sygn. p. d.: AU.
estymacja: 500 - 600 zł
Cena oferowana 400 zł

Wojciech JAKUBOWSKI (ur. 1929)

Lot No.
404
Zbiór 60 ekslibrisów miedzioryty w tece 30 x 13 cm.
rytował w miedzi Wojciech Jakubowski.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena oferowana 900 zł

Maria BUJAKOWA (1901-1985)

Lot No.
501
Kilim - Dzwonki kilim płochowy - dywan, wełna, osnowa lniana, 178 x 140 cm;
naszywka: Zakopiańskie Warsztaty Wzorcowe z informacjami o kilimie, lata 60. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł

Stefan GAŁKOWSKI (1912-1984)

Lot No.
502
Kilim i makatka kilim: wełna, 198 x 158 cm;
makatka: wełna, 42 x 46 cm.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Helena GAŁKOWSKA (1911-1992), Stefan GAŁKOWSK

Lot No.
503
Kilim "Troski króla", lata 50. XX w. wełna (kolorystyka: beże, brązy, czerń; frędzle); 168 x 234 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

Lot No.
504
Luna - zawieszka zawieszka srebrna, pr. srebra 800, waga 41 g; wymiary: 5,6 x 4 cm;
sygn. MITORAJ, oraz stempel odlewni: ARTCURIAL; oraz nr: 76/100.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł

Igor MITORAJ (1944-2014)

Lot No.
505
Perseusz brąz patynowany, wys. z podstawą 48 cm;
sygn. u dołu: „MITORAJ”;
na odwrocie numerowany : B662/1000HC
estymacja: 40 000 - 45 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Lot No.
506
Łyżwiarstwo - z cyklu "Dyscypliny Olimpijskie" brąz patynowany; 30 x 30 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Lot No.
507
Hokej - z cyklu "Dyscypliny Olimpijskie" brąz patynowany; 30 x 30 cm;
sygn. na spodzie: BCHROMY.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł

Henryk BURZEC (1919-2005)

Lot No.
508
Bez tytułu drewno; 23 x 18,5 x 2,5 cm;
opisane na spodzie rzeźby: H. BURZEC ZNPCK - ZAK - B - 93/2 (farbą).
estymacja: 1 700 - 1 900 zł

Conrad FELIXMULLER (1897-1977)

Lot No.
509
Postać stojącej kobiety brąz; wys. 35 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: monogramem FM / 54, wewnątrz podpis: Felixmuller.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł

Jerzy LESKI (1906-1969)

Lot No.
510
Elektrorobotnik brąz, odlew patynowany; marmur; wys. 29 cm.
Polska, Warszawa, projekt 1921, odlew lata 60. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)

Lot No.
511
Syn Marnotrawny, 1984 brąz, marmurowa podstawa; 20 x 13 cm;
sygn., dat. i nakład na podstawie: Levkovitch 1984 5/8.
estymacja: 3 400 - 4 000 zł

Zdzisław BELINA (1925-2015)

Lot No.
513
Para głów - kobieta i mężczyzna terakota; wys. ok. 8 cm;
sygn.: ZB 7. oraz ZB 1.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Autor nieokreślony, XX w.

Lot No.
514
Buldog francuski ceramika, podstawa - kamień; wys. całkowita: 31 cm;
sygn. z tyłu: Art Dog / 200 / LIMITED EDITION oraz litery: A O.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Eugeniusz MOLSKI (ur. 1942)

Lot No.
515
Popiersie kobiety ceramika, wielobarwne szkliwo; śr. 20 cm.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Teresa PIEKARCZYK, XX w.

Lot No.
516
Skarbonka - kobieta z koszem ceramika szkliwiona, wys. 14,5 cm;
sygn. na spodzie: PIEKARCZYK / TERESA / PLTP (Państwowe Liceum Technik Plastycznych w Zakopanem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Krystyna MOŁDAWA (19272011)

Lot No.
517
Chrystus frasobliwy ceramika szkliwiona; wys. 24,5 cm
opisany i sygnowany przy podstawie: Mołdawa / Krystyna / Rędocin / Kielce 1978.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Stanisław SKOMIAŁ - projekt

Lot No.
518
Serwis kawowy "Adam" ZPS Wałbrzych porcelana, kalka ceramiczna, farby naszkliwne, w składzie: dzbanek z nakrywką, cukiernica, mlecznik, 6 filiżanek, 6 spodków
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Lot No.
519
Lampa z dobieranym abażurem szkło warstwowe, przeźroczyste, barwione w masie; wys.: 30 cm;
na spodzie ryty napis: ValStLambert;
estymacja: 1 000 - 1 100 zł