Lot No.: 332

A. W. LEŚNIAK, XX / XXI w.

Lot No.: 332

Kompozycja abstrakcyjna

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: AW Leśniak.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł