Lot No.: 314

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

Lot No.: 314

Kompozycja, 1983

olej, płótno; 104 x 130 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z.Salaburski 83;
estymacja: 7 500 - 9 000 zł