Lot No.: 316

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Lot No.: 316

Bez tytułu, 2022

akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L. Tarasewicz 2022 / Acrylic on canvas / 30 x 30 (flamastrem).
estymacja: 27 000 - 32 000 zł