Lot No.: 301

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Lot No.: 301

Czerwone, 1987

olej, płótno; 150,5 x 110,5 cm;
opisany na odwrocie: Jacek Sienicki / czerwone / ol. pł / 1987.
estymacja: 106 000 - 127 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)