Lot No.: 337

Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)

Lot No.: 337

Akt, 1996

tusz (flamaster), akwarela, kredka, papier; 34,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik / 1996 r. (flamastrem i długopisem).
estymacja: 3 300 - 3 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)