Lot No.: 303

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 - 2011)

Lot No.: 303

Głowa pływaczki, 1973 - 96 r.

olej, płótno, płyta; 55 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi: JERZY NOWOSIELSKI 1973 -96.
estymacja: 190 000 - 250 000 zł