Lot No.: 326

WITOLD-K (ur. 1932)

Lot No.: 326

Z cyklu: Ludzie, 1973

olej, płótno; 48,5 x 56 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold K. 1973.
estymacja: 21 500 - 25 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)