Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Nr katalogowy230
Róże
olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
sygn. z lewej: a. karpiński
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)
Nr katalogowy232
Na pastwisku
olej, płótno, 23,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: PODSADECKI;
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Władysław JAHL (1886 - 1953)
Nr katalogowy234
Scena figuralna
olej, tektura, 21, 26,5 cm;
sygn. p. d.: W J
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stanisław BRYNIARSKI (1829 - 1914)
Nr katalogowy236
Wnętrze kościoła
olej, płótno, 68 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: S. BRYNIARSKI / 1890 / w Krakowie
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)
Nr katalogowy238
Marzec - studium do obrazu
olej, tektura, 35 x 30 cm;
sygn. p. d.: S. Joukowsky
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Rafał WĄSOWICZ (1867 - 1944)
Nr katalogowy240
Rzeka wśród drzew
olej, płótno, 71 x 91 cm;
sygn. p. d.: Rafał Wąsowicz
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1975 - 1944)
Nr katalogowy242
Jaz
olej, sklejka, 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: słabo czytelnie
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Nr katalogowy244
Trębacz z koniem
olej, płótno naklejone na tekturę,
50 x 41 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1930
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Juliusz SŁABIAK (1917 - 1973)
Nr katalogowy246
Przejazd przez wieś
olej, tektura, 34 x 50 cm;
napis p. d.: Najdroższej Lusi / Słabiak
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Wacław Artur WIELOGŁOWSKI - STARYKOŃ
Nr katalogowy248
Oficer z okresu Księstwa Warszawskiego
akwarela, papier, 67,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Wacław Wielogłowski / 1903
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)
Nr katalogowy250
Na targu
olej, płótno, 113,5 x 170,5 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / 1922 r.
Cena wywoławcza.
39 000 zł
E.C.W. RETZLAFF (1898 - 1976)
Nr katalogowy252
Pejzaż górski
olej, płótno, 60,5 x 81 cm;
sygn. l. d.: E.C.W. RETZLAFF
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Antoni de BRADE (1887-1973)
Nr katalogowy254
Rybaczka nad morzem
olej, tektura, 33 x 49 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław GAŁEK (1876 - 1961)
Nr katalogowy256
W kolibie
olej, tektura, 45 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: ST. GAŁEK
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)
Nr katalogowy258
Pejzaż podgórski
olej, płyta, 35 x 94 cm;
sygn. p. d.: Borysowski
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Juliusz SŁABIAK (1917 - 1973)
Nr katalogowy260
Orka
olej, płótno, 50,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy262
Starzec z przewodnikiem
olej, tektura, 71 x 96 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1923
Cena wywoławcza.
48 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Nr katalogowy264
Kwiaty
olej, tektura, 45 x 63 cm;
na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora i tytułem.
praca pochodzi ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Nr katalogowy266
Róże w wazonie
olej, płótno, 50 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: 1922 / Wł. Terlikowski
(końcówką pędzla w masie)
Cena wywoławcza.
31 000 zł
Antoni KOZAKIEWICZ (1841 - 1929)
Nr katalogowy268
Oblężenie fotografa
olej, płótno dublowane, 85 x 120 cm
sygn. p. d.: A. Kozakiewicz
Cena wywoławcza.
140 000 zł
Carl Maria Nicolaus HUMMEL (1821-1907)
Nr katalogowy270
Pejzaż
akwarela, papier,
31,7 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: C Hummel 1870
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA (1901 - 1979)
Nr katalogowy272
Łazienki
olej, płótno, 42,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Dziurzyńska-Rosińska
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Jan Albertsz. Rotius [Rootius] (1624 - 1666)
Nr katalogowy274
Młoda kobieta w spiżarni (?)
olej, płótno dublowane; 119 x 147 cm
sygn. po lewej u góry: R[o]otius fe[.]
Cena wywoławcza.
220 000 zł
Malarz nieokreślony, XVI/XVII w.
Nr katalogowy276
Portret pary z Amorkiem
olej, płótno dublowane,
90 x 65 cm;
Cena wywoławcza.
16 000 zł