Nr katalogowy: 269

Carl Maria Nicolaus HUMMEL (1821-1907)

Nr katalogowy: 269

Pejzaż z zamkiem

akwarela, papier, 29,5 x 45 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: C. Hummel 1858