Nr katalogowy: 274

Jan Albertsz. Rotius [Rootius] (1624 - 1666)

Nr katalogowy: 274

Młoda kobieta w spiżarni (?)

olej, płótno dublowane; 119 x 147 cm sygn. po lewej u góry: R[o]otius fe[.]