Nr katalogowy: 271

Wojciech JASTRZĘBOWSKI (1884 - 1963)

Nr katalogowy: 271

Kwitnący sad

olej, płótno, 47,5 x 69 cm; sygn. p. d.: W. Jastrzębowski / ... 1926 (sygn. słabo czytelna)