Nr katalogowy: 250

Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)

Nr katalogowy: 250

Na targu

olej, płótno, 113,5 x 170,5 cm; sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / 1922 r.