Nr katalogowy: 248

Wacław Artur WIELOGŁOWSKI - STARYKOŃ

Nr katalogowy: 248

Oficer z okresu Księstwa Warszawskiego

akwarela, papier, 67,5 x 49,5 cm; sygn. p. d.: Wacław Wielogłowski / 1903