Nr katalogowy: 244

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

Nr katalogowy: 244

Trębacz z koniem

olej, płótno naklejone na tekturę, 50 x 41 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1930