Nr katalogowy: 263

Artysta nieokreślony, polski, XX w.

Nr katalogowy: 263

Kwiaty w wazonie

olej, płótno, 92,5 x 73 cm; sygn. p. d.: [nieczytelna dedykacja] / T. B......`